Butik Taşımacılık

Lojistik sektöründe fark yaratan butik taşımacılık hizmeti, yaratıcı tedarik zinciri yönetimiyle sektörünün öncülerinden Can Kargo’nun hizmetleri arasında yer alır. Müşterilerinin iş yükünü azaltmak, süreç takibini kolaylaştırmak için hazırladığı yenilikçi butik hizmet anlayışı, firmanızın özel ihtiyaçlarına yönelik çözümleri kapsar. Örneğin, sizin ihtiyaç duyduğunuz tedarik süreçleri kapıdan kapıya hizmeti gerektiriyorsa, size özel hazırlanan butik modelde süreç kapıdan alım ve kapıya teslimatı içerir. İşletmenizin gereksinimlerine özel projelendirilen süreçler sayesinde siz de taşımada ayrıcalıklı hizmeti deneyimleyebilirsiniz. Can Kargo böylelikle iş ortaklarınızla ve bayilerinizle aranızda güçlü bir bağ oluşmasına yardımcı olur. Siz de işletmenizin tedarik süreçlerinde fark yaratan bir marka haline gelmesi için Can Kargo’nun deneyimlerinden ve butik taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Zaman Sınırlarını

Zorlayan Sistem

Özellikle hassas ürünlerle çalışan, lojistikte daha çok hıza ve özene ihtiyaç duyan firmalar için hazırlanan butik taşımacılık sistemi, işletmenizin taşımacılık süreçlerinin sorunsuz tamamlanmasını sağlar. Markanızın kesintisiz ve sorunsuz iş ortaklığı potansiyeline katkıda bulunan sistem, aynı zamanda firmanıza duyulan güveni de artırır. Çözüm ortaklarınız adreslerinden zahmetsiz bir şekilde gönderimi gerçekleştirir ve ürünler hızlı bir şekilde diğer iş ortaklarınıza ulaştırılır.

Sürecin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan alanında uzman personellerden oluşan Can Kargo, güler yüzlü yaklaşımlarıyla tedarik ve ulaştırma süreçlerine çözüm odaklı yaklaşır. Butik taşımacılık hizmetiyle, işlemleriniz gerçekleşirken, bir yandan sürekli iş takibi yapabilmeniz sağlanır. Her adımı kolaylıkla takip edebilir, her soru ve sorununuzda Can Kargo uzmanlarından destek alabilirsiniz. Bu sayede lojistik süreçlerde gecikmenin, yanlış teslimatın, hasarlı ulaştırma gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

Bu hizmet modelinin sağladığı en önemli avantaj zamandır. Yalnız hızlı ulaştırmayla sağlanan vakit tasarrufundan söz etmiyoruz. Butik taşımacılıkla, standart taşıma süreçlerinde yaşanan iade ve problem çözme süreçlerinin neden olduğu vakit kaybının da önüne geçebilirsiniz.

Bu hizmet modeli sayesinde, iş ortaklarınıza dilediğiniz saatte teslimat sağlayabilirsiniz.
Hatta isterseniz gece teslimatı yapılmasını dahi tercih edebilirsiniz.

Özellikle iş ortaklarınızın aciliyeti bulunan tedarik taleplerine hızla cevap verebilir, fark yaratan bir işletme imajı çizebilirsiniz. Global anlamda hizmet veren kurumsal markaların da, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de tercihi olan butik taşımacılıkla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Böylelikle, işletmenizi her zaman sıklıkla tercih edilen ve tavsiye edilen bir markaya dönüştürebilirsiniz.

Butik Lojistik Nedir?

Lojistik sektörünün en önemli hizmet çeşitlerinden biri olan ‘’butik taşımacılık’’, doğrudan göndericiden teslim alınan ürünün, alıcıya direkt olarak, kararlaştırılan süreçlerden geçerek ulaştırılmasına denir. Butik yani özgün ve özel olan bu servis, işletmeler arasında standart uygulamalar ve çalışma şartları dışında, spesifik lojistik çözümler üretir. Can Kargo olarak, sadece size özel tanımlanan ve uygulamaya koyulan çalışma modeli, butik lojistik hizmeti arasında kategorize edilir.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmenizin lojistik kalitesini artırmak, çözüm ortaklarınızın memnuniyetini ve sadakatini yükseltmek için B2B taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik Can Kargo’nun butik hizmet anlayışı ile sunulan özel çözümlerden faydalanabilirsiniz.