Dedike

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Can Kargo’nun verdiği hizmet türlerinden biridir. Can Kargo şehir içi ve şehirler arası sevkiyat işlemlerinde kullandığı bu taşımacılık ile şirketlerin yatırım maliyetlerini ortadan kaldırmayı amaçlar. Dedike hizmeti günlük, haftalık, aylık ya da yıllık periyotlarla alabilirsiniz. Sürücü yönetimi, aracın gideceği güzergâh yönetimi ve optimize edilmesi, herhangi bir araç yatırımının gerek olmaması ve belirsiz yakıt maliyetlerinin ortadan kalkması bu taşımacılığın sağladığı avatajlardandır. Can Kargo, dedike lojistik hizmetinde dağıtım şeklinizi ve filonuzu detaylı olarak analiz ederek size özel araç tipini, ne kadar aracın gerekli olduğunu ve ekipman yapısını belirler. Üstelik ihtiyaç duyulması halinde de dedike araç hizmeti ile araç yatırımı yaparak kusursuz bir hizmet almanızı sağlar.

Dedike Taşımacılık Nedir?

Özel sözleşme taşımacılığı olarak da bilinen dedike taşımacılık, yalnızca bir ulaşım ağında bir dizi tesis veya şerit hizmet vermeye adanmış traktörleri, römorkları, sürücüleri ve diğer kaynakları ifade eder. Genellikle, nakliyeci tarafından filo operasyonlarını yönetmek için kiralanan bir motorlu taşıyıcı veya lojistik, servis sağlayıcısına aittir ya da kiralanır. Bu taşımacılık hizmetinde süreç genellikle göndericilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre özel olarak tasarlanır. Örneğin; traktörler, römorklar ve sürücülerin tümü nakliyecilerin şirket adı ve logosu olarak paketlenebilir. Sürücüler ve teslimatçılar markalı üniforma, gömlek ya da şapka kullanabilirler. Bu, teslimat sürecinde müşterilere profesyonel hizmet sunmanızı sağlar.

Dedike taşımacılık, çok duraklı senaryolar içeren ve sabit haftalık rotalar sunan şirketlere önemli avantajlar katar. Dedike taşımacılık, çoklu kapasiteyi garanti etmenin etkili bir yoludur.

Bunun yanında bu taşımacılık türü bir şirketin nakliye maliyetlerini azaltabilir ve zamanında teslimat performansını %5 ile %10 oranında artırır.


Ayrıca bu taşıma düzenlemelerine sahip nakliyeciler, yakıt ek ücretlerini daha iyi kontrol edebilir ve özel filolara sahip nakliyecilere göre azaltabilir.

Can Kargo Dedike Lojistik Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Can Kargo dedike lojistik hizmetini markaya özel sunar. Her detayıyla planlanmış olan teslimat süreci sayesinde teslimat rotası belirli bir akışta ilerler. Böylelikle müşterilerin ürün teslimat süresi büyük oranda azalır.

Dedike

Taşımacılık Seçmeniz için


4 Neden !

Özel filo gibi faaliyet gösterirken kaynak yönetimi sağlayabilirsiniz:

Bakım maliyetleri, idari ve operasyonel destek gibi şeyleri hesaba kattığınızda, filo sahibi olmak son derece maliyetlidir. Ancak özel bir çözümle filo bakımı, yönetimi ve sürücü işe alma süreci ile birlikte gelen ek maliyetlerden korunabilirsiniz. Bu işinizi daha etkili bir şekilde yürütmeniz için size zaman kazandırırken bütçenizi iyileştirmeye yardımcı olur. İhtiyacınız olduğunda doğru ekipmana erişebilirsiniz.

Daha iyi fiyatlandırma ile maliyetler üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz:

Dedike taşımacılık genellikle daha düşük ve daha tutarlı nakliye ücretleri ile birlikte gelir. Çünkü dedike taşımacılıkta süreç öngörülebilir bir programda ve aynı rotalarda ilerler. Bunun sonucunda da tüm giderler optimize edilebilir. Ürünlerinizi düzenli bir programda ve aynı rotalarda taşıdığınızda, teslimat süresi belli olan bir rutin geliştirirsiniz. Bu süreci daha iyi planlamanıza ve varlıkları daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Üstelik hizmet talebiniz artsa bile dedike lojistik ile nakliye maliyetlerini düşük tutabilirsiniz

Teslimatları hızlı ve planlı bir akışta teslim edebilirsiniz:

Dedike taşımacılık senaryosunda, filoyu kontrol edebilirsiniz. Araçta yalnızca teslim edilecek ürünlerle ve tek bir rota ile süreç ilerler. Bu, daha iyi sevkiyat planlaması yapmanızı sağlayarak teslimatları hasarsız ve zamanında yapmanızı mümkün kılar. Ekipman ve sürücü yalnızca teslimatınıza bağlı olduğundan, rotayı gerektiği gibi değiştirmek de daha kolaydır.

Daha iyi kararlar alabilirsiniz:

Ulaşım yönetimi teknolojisinin kullanımıyla, dedike taşımacılık verimliliği ve performansı arttırmaya yardımcı olabilir. Optimize edilmiş yönlendirme sistemleri ve uçtan uca yük takibi gibi özellikler sayesinde kargolama süreçleri ile ilgili daha iyi kararlar verebilirsiniz. Böylelikle sektörde rekabet avantajı elde edersiniz.

+ Aracın güzergâh kontrolünün yapılabilmesi ve optimize edilmesi
+ Araç & ekipman yatırımı gereksinimine gerek kalmaması
+ Yoğun teslimat dönemlerinde ekstra filo ayrıcalığı
+ Profesyonel hizmet sunan filo yönetimi
+ Programlı bir sistemde mal temin etme, depolama ve sevk etme
+ 7/24 hizmet veren müşteri merkezi
+ Ürün ve araç takip sistemi

Dedike taşımacılık ile hizmet sunmak, sorunsuz özel bir filoya sahip olmak gibidir. Can Kargo, işinizi yürütmeye odaklanmanız için güvenlik analizi, ekipman yatırımları, sürücü işe alma ve eğitim gibi filo yönetimi sorumluluklarını üstlenir. Ayrıca Can Kargo’nun inovasyona olan bağlılığı, en son teknolojilerden yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Can Kargo ekipman, insan, kapasite veya teknolojide bir değişiklik talep etse de sorunsuz bir nakliye süreci sağlamak için geniş bir erişime ve ağa sahiptir. Can Kargo, kapsamlı bir operasyon analizi, devam eden teslimat takibi ve optimizasyonları ve hatta sürücülerin giydiği üniformalar da dahil olmak üzere sizin için en uygun esnek özel çözümü oluşturmak için her şeyi dikkate alır. İşletmenize özel çözümler geliştirmek ve pazar koşulları değiştikçe bunları geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.


Dedike taşımacılık hizmetini tercih ettiğinizde sürecin sunduğu detaylı bilgilendirme sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Can Kargo, gönderilerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için değişken durumlar karşısında esnek davranır ve her duruma özel aksiyonu alır. Özel taşımacılık olarak da bilinen dedike taşımacılık hizmetleri, yaygın olarak sunulan bir hizmettir. Özel bir nakliye ekibi bir şirkete garantili kapasite, tedarik zinciri kontrolü ve tüm operasyonun takip edilmesi konusunda kolaylık sağlar. İster zamanında teslimata ister anında hizmete ihtiyacınız olsun, özel ulaşım hizmetlerini seçerseniz, filonun planlanan teslimatınız için her zaman kullanılabilir olmasına güvenebilirsiniz. Ayrıca özel bir filo kullanmak, nakliyecilerin aynı rotalarda sürekli olarak yük taşımasına olanak tanır ve bu da sürekli bir gelen ve giden sevkiyat akışı oluşturmaya yardımcı olur. Yerel, bölgesel ya da uzun mesafeli rotalarda nakliyeciler müşterilere yük taşıyabilir ve bu da depo alanını boşaltarak daha etkili bir tedarik zinciri oluşturabilir.


Sürekli güncellenen

filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Perakende markaları, zincir marketler, gıda üreticileri ya da endüstriyel ürünlere imza atan şirketler… Sektörünüz ne olursa olsun proje özelinde çalışan bir filoya ve sürücü kadrosuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada size özel çözümler yaratan Can Kargo, dedike araç hizmeti ile alanında fark yaratan bir hizmet sunar. Dedike taşımacılık için hizmet verdiği her müşteride özel bir deneyim kazanan Can Kargo, her müşteriye özel bir süreç planlar. İster lojistikle maliyetleri düşürmek isteyin ister lojistiğin üstesinden gelmek için en ölçeklenebilir ve erişilebilir yolu arayın, Can Kargo’da aradığınızı bulabilirsiniz. Can Kargo ekipman, işçilik ve yükümlülükler de dâhil olmak üzere tüm operasyonel sorumlulukları üstlenir ve işinizi büyük bir yükten kurtarır. Siz de şirketiniz için dedike taşımacılık ve dedike araç hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Can Kargo ile iletişime geçebilir, tamamen özelleştirilmiş hizmetlerle, şirketinizin hedeflerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm depolama ve lojistik süreçlerinizde Can Kargo ile ortaklık yaparak verimliliği ve tasarrufu artırabilir, Can Kargo’nun şirketinizin geleceğini yönlendirebilecek uzmanlıklarından ve kaynaklarından yararlanabilirsiniz.