Depolama

Can Kargo olarak, uzman kadromuz ve 7 ayrı şehirdeki tesislerimizde müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun depolama hizmetleri sunuyoruz. Depolama ve dağıtım çözümlerimizin yanı sıra, müşterilerimizin operasyonlarına katma değer sağlayacak pek çok nitelikli çözümü de beraberinde sunuyoruz. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir bölgelerindeki lojistik merkezlerimizde kapalı alan ya da açık alan seçenekleriyle depolama operasyonlarını yürütüyoruz. Aynı tesislerimizde çapraz yükleme hizmetleri, garaj hizmetleri ve dağıtım merkezi gibi çeşitli hizmetleri sunuyoruz.


Taleplerinize en uygun çözüm önerilerimiz için dilediğiniz zaman iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Taleplerinize en uygun çözüm önerilerimiz için dilediğiniz zaman iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Can Grup Kargo A.Ş. olarak depolama hizmetlerimiz
ile çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı sağlayabilmeleri içim, tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca onlarla birlikte hareket ediyor ve sunduğumuz çözümlerimiz ile bu süreçlerin her noktasında daha etkin ve verimli olmalarını sağlıyoruz. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, elleçleme ve ambalajlama gibi tüm katma değerli hizmetleri müşterilerimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre ayrıca stok takibi, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, hasarlı/karantina stok yönetimi, tersine lojistik hizmetleri lojistik merkezlerimizde uzman ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir.