Parsiyel

Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık hizmetinde sektörün önde gelen isimlerinden Can Kargo, farklı firmalardan ve müşterilerden alınan teslimatları tek bir araçla, teslimat noktasına ulaştırır. Lojistik maliyetlerinizin düşmesine yardımcı olan profesyonel parçalı taşıma sistemi sayesinde birleştirilmiş sevkiyatta zamanında ve güvenilir bir hizmet sunar. Can Kargo, yurt içi parsiyel taşımacılık faaliyetlerini karayolu üzerinden özenle ve hızla gerçekleştirir. Lojistik hizmetler için en önemli referans noktasının deneyim olduğunun bilinciyle teslimat ihtiyaçlarınız karşılanır. Parsiyel eşya taşımacılığı organizasyonu dikkatli bir şekilde planlanması gereken bir sistemler bütünüdür. Tüm taşımacılık aşamalarında müşteri memnuniyetini hedefleyerek operasyonların sorunsuz bir şekilde tamamlanması, Can Kargo’nun sunduğu hizmetin bir parçasıdır.

Elektronik Takip ve Barkod
Sistemiyle Gönderinizi Takip Edin

Profesyonel olmayan yöntemlerle eşya taşımacılığı yapılması, süreçte gecikmelere ve kayıplara sebep olabilir. Parça halinde taşımacılık yöntemiyle maliyetler düşürülmesine rağmen dikkatsiz ve özensiz bir süreç yönetimi, özellikle parsiyel yükleme ve dağıtım aşamalarında problemlere neden olur. Bu sebeple parsiyel eşya taşımacılığı için tüm aşamaların profesyonel şekilde yönetilmesi oldukça önemlidir. Can Kargo, taşımacılık hizmetinde meydana gelebilecek sorunlara karşı akıllı çözümler sunar. Parsiyel lojistik uygulamasında LIFO adı verilen Last In First Out yöntemiyle tüm teslimatlarınız eksiksiz bir şekilde tamamlanır. LIFO sistematiğine göre paylaşmalı taşımacılıkta teslim edilecek ürünler en son teslimattan ilk teslimata göre sıralanır.

Can Kargo’nun alanında uzman personelleri, parsiyel yükleme işlemini bu amaca uygun olarak yapar. En son yüklemesi yapılan ürünlerin teslimatı ilk varış noktasında gerçekleştirilir. Sistemli bir şekilde araca yüklenen ürünler, planlanan teslim noktalarına güvenle ulaştırılır. Can Kargo’nun elektronik takip ve barkod sistemi sayesinde lojistik hizmetinin her adımını kolaylıkla görebilirsiniz. İşletmenizin ürünlerinin nerede olduğunu ve ne zaman teslimat birimine ulaşacağını sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık yapılırken dikkatle göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu da kargonun cinsine uygun şekilde sınıflandırılarak yüklenmesidir

Hassas yapıdaki ürünlerin olduğu kargo kolileri, paketleme işleminden
önce belirlenir ve gerekli işaretlemeler ile tespit edilir.

Kargoların ürünlere uygun bir şekilde paketlenmesi, güvenli bir teslimat süreci için oldukça önemlidir. Paylaşmalı taşımacılık işlemlerinde teslimat sırası ve varış noktaları farklı olan ürünlerin karışmaması için paketler etiketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilir. Parsiyel taşımacılık alanında işletmenizin ihtiyaçları için en uygun hizmeti sunan Can Kargo; tüm yükleme, taşımacılık ve dağıtım süreçlerinde sizlerin taleplerini karşılayabilmeyi hedefler. Yeni nesil teknolojilerle güçlendirilen altyapısı sayesinde dağıtım hizmetlerini güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunar. Online takip sisteminden yararlanarak gönderinizin her aşaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taşımacılık hizmetinden yararlanırken farklı miktar ve boyutlardaki kargolarınızın bir ya da birden fazla nakliye aracına, olabilecek en hızlı zaman dilimi içinde yerleştirilmesini talep edebilirsiniz. Can Kargo; teknik imkanları, gelişmiş depo sistemi, güvenli araç filosu ve personel ağıyla maliyetlerinizi optimize ederken parsiyel lojistik ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verir. Çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini önemseyen ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek olur. Taşımacılık sürecinizle ilgili tüm sorularınız için Can Kargo uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Karayoluyla

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Karayolu ile parsiyel taşımacılık planında uluslararası ve ulusal kurallar, teknolojik yenilikler, gelişmiş sistemler, etkili iletişim ve ulaşım imkanlarından yararlanılır. Karayolu parsiyel taşımacılık sektöründe önemli rol oynayan faktörlerin başında; arz ve talebe bağlı destek hizmetleri gelir. Buna bağlı olarak Can Kargo hizmetlerini sürekli yeniler, taşımacılık alanındaki gelişmeleri takip ederek sistemlerini günceller. Ulaşımdaki talebe, gidilecek güzergahlara ve kullanılabilecek alternatif yollara yönelik stratejiler hazırlar, iş ortaklarına en avantajlı hizmetleri sunar. Depoları, terminalleri, araç filosu ve deneyimli ekibiyle parsiyel lojistik süreçlerinin her aşamasını düşünerek hareket eder.

Can Kargo uyulması gereken yasal düzenlemeler ve kuralların farkındalığıyla, çözüm ortağı olduğu işletmelere en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Karayolu parsiyel taşımacılık sektöründe etkili olan; teknoloji, ulaşım sistemleri, iletişim ve ekonomi gibi faktörlerin bilgisine dayanan stratejiler geliştirir. Bu bağlamda yenilik, inovasyon, gelişim ve dünya trendlerinin takibi Can Kargo’nun ilkeleri arasındadır. Bunun sonucu olarak siz de dünya standartlarında yurt içi taşımacılık deneyimine Can Kargo imzasının olduğu her nakliye işleminde ulaşabilirsiniz.

Can Kargo, şirketlerinizin ihtiyaçlarına ve taleplerine yanıt vererek sefer bazlı parsiyel taşımacılık hizmeti sunar. Üstelik taşıma için aktarma merkezlerini kullanmaz. Bu sayede hasar maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Paylaşmalı taşımacılık hizmetinden yararlanarak gönderilerinizin zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Parsiyel hizmetinin sefer bazlı komple taşımacılık hizmetinden daha uygun maliyetli olmasının nedeni, araç kiralama tutarını aradan çıkarmasıdır. Diğer bir deyişle eşyalarınızın diğer müşterilerin kargolarıyla bir arada taşınmasını tercih ederek özel araç kiralama maliyetini ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece yüklerinizin kapladığı alan için ücret öder, artı bir araç kiralama maliyetini karşılamadan işleminizi tamamlayabilirsiniz. Karayolu ile tüm gönderilerinizin planlı ve sistemli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Can Kargo, parsiyel taşımacılıkta uluslararası hesaplama yöntemlerini kullanır. Taşınacak yükün maliyetini; malların ağırlığı, hacmi ve boyu üzerinden hesaplanabilir değerlerle belirler. Yükün enine, yüksekliğine, boyuna, adedine göre metreküp hesaplaması yaparak araç içinde kapladığı alan üzerinden maliyet hesaplanır. İşletmeniz için parsiyel taşıma tercih ederken adil ücret anlayışıyla, etik değerler ve uygun fiyat gereksiniminin bilinciyle, sizlere sunulan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Metreküp bazında verilen özel fiyat tekliflerini değerlendirerek parçalı taşımanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Parçalı taşıma sistemini ilk kez kullanacaksanız, kaygı duyduğunuz her konuda Can Kargo müşteri danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Can Kargo’nun sunduğu ayrıcalıklar arasında:

+ Birbirine çarparak zarar verebilecek ürünler, cinsine ve ağırlıklarına göre araç içinde organize edilir.
+ İşletmenizin mallarını taşırken; yolda hasar görme, ezilme, kaybolma gibi endişeler yaşamamanız için tüm operasyonlar uzman personellerle planlanır.
+ Tır, kamyon, kamyonet gibi farklı araçların yer aldığı filo, tüm taşımacılık işlemlerinizde hizmetinizdedir.
+ Araçlar, teknik altyapı, takip sistemleri ve profesyonel ekiple taşımacılık işlemleri özenli bir şekilde tamamlanır.