Şehir içi Taşımacılık

Can Kargo, taşımacılık ihtiyaçlarınız için alanında uzman bir kadro ile hizmet sunar. Şehir içi taşımacılık ihtiyaçlarınız da dahil olmak üzere tüm taşımacılık süreçlerinde güvene dayalı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Sorunsuz ve hızlı bir şehir içi teslimat için siz de bu hizmetten yararlanabilir, şirketinizin dağıtım işlerini tamamlayabilirsiniz. Güçlü sistemsel altyapıya sahip olan Can Kargo, iş süreçlerini takip etmenizi kolaylaştırır ve tüm dökümanları elektronik ortamda size sunar. Şehir içi teslimatlarınızı planlı, eksiksiz ve belirtilen tarihte teslim alabileceğiniz hizmet anlayışı sayesinde siz de tüm aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Dağıtımın her aşamasında özenli ve güleryüzlü teslimat anlayışını benimseyerek taşımacılık işlemlerine farklı bir boyut kazandırmayı amaçlar.

Yeni nesil teknolojilerin sağladığı tüm yeniliklerden yararlanılarak etkili bir şekilde planlanan şehir içi dağıtım hizmeti, talepleriniz doğrultusunda planlama yaparak teslimatların zamanında ve doğru adrese ulaşmasını sağlar. Üst segment profile hitap eden özel şehir içi taşımacılık seçeneklerini değerlendirerek siz de ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde karşılama imkanına sahip olabilirsiniz. Farklı taşıma ihtiyaçlarına yanıt verebilecek bir potansiyele sahip olan Can Kargo, süreci en iyi şekilde organize eder ve en uygun maliyet seçeneklerini sizlere sunar. Şehir içi kargo dağıtım süreçlerine ihtiyacınız varsa ancak her aşamasında sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız, siz de Can Kargo’yu tercih edebilirsiniz.

Sürekli güncellenen

filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Şehir içi Dağıtım Nedir?


Bir firmanın deposundan alınan ürünlerin aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmesi şehir içi dağıtım olarak adlandırılır. Bu dağıtım şeklini kullanan firma, ürünü ister kendi deposundan isterse de lojistik bir depodan sevk edebilir. Bu dağıtım şeklinde 1 gün önce alınan siparişler, ertesi gün gerekli süreç planlaması yapılarak sevk edilmeye hazır hale getirilir. Bu planlamada araç, güzergâh planı, kg ya da miktar bilgileri gözden geçirilir. Bu dağıtım modelinde çıkış yerinden ürünleri alan araç, önceden belirlenmiş olan güzergâh çerçevesinde hareket eder ve teslimatı gerçekleştirir. Bu dağıtım modelinde personel yönetimi ve kontrolü son derece kolaydır. Tüm süreç bir plan özelinde gerçekleştiğinden hesaplanamayan yakıt maliyeti ortaya çıkmaz. Ürünlerin daha hızlı teslim edilmesini mümkün kılan bu dağıtım modelinin tüm aşamaları kolaylıkla denetlenebilir. Bu bakımdan da hatasız bir teslimat gerçekleşir.

Şehir içi taşımacılığın en önemli unsuru, teslimatların hızlı ve sorunsuz bir şekilde zamanında yapılmasıdır. Ayrıca bu süreçteki maliyetler de doğru şekilde optimize edilmelidir. Müşterilerinize gönderileri zamanında ve eksiksiz ulaştırmak istediğinizde tercih edebileceğiniz Can Kargo, gönderilerin taahhüt ettiğiniz süre zarfında ulaşmasını mümkün kılar. Büyük, orta ve küçük ölçekli tüm firmaların kurumsal kargo işlemleri için tercih ettiği şehir içi taşımacılık hizmetinden yararlanarak siz de kargolarınızın özenli bir şekilde yerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerin imkanlarından yararlanarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına hassas bir şekilde planlanan tüm süreçlerde Can Kargo’nun uzmanlığına güvenerek ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Şehir içi Kargo Taşımacılığı

Nasıl Gerçekleşir?


Şehir içi kargo taşımacılığından faydalanan müşteriler, kendi araç filolarını kurmaya gerek duymadan hızlı ve kaliteli dağıtım hizmeti sunabilir. Ürünlerini teslim etmek için özel bir filo kurmak zorunda kalmayan müşteriler için bu süreçte gerekli olan tüm araç ve ekipmanları, personel hazırlığı, maliyet analizini ve gerekli süreç planlaması Can Kargo tarafından gerçekleştirilir. Her müşteri ve teslimat işlemi özelinde izlenecek güzergâh planı çıkarmak ve teslim edilecek ürün için gereken şartların sağlanması da hizmet kapsamındadır. Böylelikle her adımıyla planlı ve sorunsuz bir dağıtım süreci gerçekleşir. Müşteri özelinde talebe göre dağıtım şekli sunan Can Kargo, sektör özelinde hareket eder. Tüm süreçte maliyeti düşürmeye odaklanan ve aynı zamanda kaliteli bir dağıtım hizmeti sunmayı amaçlayan şehir içi taşımacılık planı ile hatasız bir teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz sevkiyatların şehir içinde en hızlı şekilde tamamlanması ve ortaya çıkabilecek olası sorunlara karşı önlem alınması da hizmetin bir parçasıdır.

Şehir içi kargoculuğu geniş bir skalada sunan Can Kargo, kargo takip sistemi ile süreci tüm şeffaflığı ile takip etmenizi sağlar. Kargolama işleminden sonra kargo durumunu merak etmeniz halinde kargonuzun durumunu detaylı bir şekilde bu sistem ile takip edebilirsiniz. Kargo takip sisteminde kargonun nerede olduğu, dağıtım işleminin ne zaman başladığı ve teslimatı hakkında tüm detayları görebilirsiniz. Bu sayede kargonuzun teslim noktasına ulaşıp ulaşmadığını öğrenebilirsiniz. Kargonun adrese ulaşımı rota özelinde farklılık gösterebilir. Ancak Can Kargo bu süreci size özel bir şekilde planlar. Böylelikle kargolama işlemlerinizi standart bir süre içinde gerçekleştirebilir ve müşteri memnuniyetini garanti altına alabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılık işlemlerinde titizlikle ve planlı hareket etmeyi ilke edinen Can Kargo’yu tercih ederek sizler de tüm teslimatlarınızı verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Şirketinizin ya da kurumunuzun şehir içi taşımacılık sorunlarına Can Kargo ile çözüm bulabilir, tüm dağıtım hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi geliştirebilirsiniz.

Can Kargo Uzmanlığı ile
Şehir içi Taşımacılık

Ücretı Hesaplama

Sevkiyatlarda Maliyet Avantajı!


Teslimat hizmetlerinde meydana gelen değişimleri ve müşteri beklentilerini yakından takip eden Can Kargo, şehir içi taşımacılık sürecinde sizlere destek olmak için parsiyel taşımacılık, dedike taşımacılık ve butik taşımacılık gibi özel hizmet seçeneklerinden faydalanmanızı sağlar. Sunduğu parsiyel taşıma hizmetinde koli, palet, sefer bazlı parsiyel ve sefer bazlı komple taşımacılık seçenekleri yer alır. Bu taşımacılık türünde taşıma işlemi aktarma merkezleri kullanılmadan gerçekleştirilir. Bu nedenle oluşabilecek hasar maliyetleri de minimize edilir ve teslimatların en kısa sürede gerçekleştirildiği bir taşımacılık hizmeti sunulur.

Can Kargo’nun hizmetleri arasında yer alan dedike taşımacılık, sevkiyatlarda maliyet avantajı yaşamak adına tercih edebileceğiniz hizmetlerden biridir. Özel dağıtım süreçleriniz için yararlanabileceğiniz Can Kargo hizmetlerinden olan butik taşımacılık ise hassas paketlerin deneyimli bir ekiple özenli bir şekilde teslim edilmesini mümkün kılar. Bu ürünlerin teslimi gerçekleştirilirken eş zamanlı iadeler alınarak zaman kaybetmeden adrese teslim yapılır.

Şehir içi taşımacılıkta beklentileri fazlasıyla karşılayan bir sistemle hareket eden Can Kargo, şirket yatırım maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlarla sunulan bu taşımacılık şeklinde firmalar hızlı ve avantajlı bir hizmet almış olur. Gelişmiş araç filosuna sahip olan Can Kargo, alanında uzman ekipleriyle teslim sürecini güvenle tamamlar.