Taşımacılık hizmetinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi de son derece önemlidir. Bunun farkında olan Can Kargo, şehirler arası taşıma hizmeti ile Türkiye’nin tüm şehirlerine eşsiz bir hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alır, tüm taşımacılık hizmetlerinde sektörde edindiği deneyimleri ve teknolojik gelişmeleri kullanır. Geniş araç filosuna sahip olan Can Kargo, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmayı hedefler.
Şehirler arası taşımacılık süreçlerinde gerekli olan ambalajlama, yükleme ve boşaltma gibi tüm süreçleri büyük bir titizlikle yöneterek ürünlerinizi şehirler arası rotada güvenli bir şekilde taşır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, rekabeti yüksek olan taşıma sektöründen en iyi hizmeti almanızı mümkün kılar. Teslim alınan her paketin hasarsız bir şekilde teslimatı için hem gündüz hem de akşam alternatifleri sunar. Böylelikle adrese teslim edilecek paketlerin planlarınıza uygun şekilde teslimi sağlanır.

Sürekli güncellenen

filomuz ile hizmetinizdeyiz.


Şehirler Arası Taşımacılık Nedir?

Şehirler arası taşımacılık ürünlerin şehirler arası mesafede gerekli güvenlik koşulları sağlanarak taşınması işlemidir şeklinde tanımlanabilir. Şehirler arası taşımacılığın her aşaması detaylı bir şekilde planlanmalı ve müşteri özelinde bir dağıtım modeli uygulanmalıdır. Bunun farkında olan Can Kargo, müşteri ve teslim edilecek paket özelinde bir süreç planlar ve bu sürecin doğru şekilde tamamlanması için çalışır. Bu taşımacılık türü uzun mesafeli olduğundan taşınmak istenen ürünlerin detaylı bir şekilde ve doğru malzemelerle paketlenmesi son derece önemlidir. Aksi takdirde taşınmak istenen ürün zarar görebilir ve müşteri mağduriyeti yaşanabilir. Bu nedenle şehirler arası taşımacılık hizmeti detaylı paketleme, paketleri sınıflandırarak depolama ve özenli dağıtım esaslarını içerir.

Sektörde edindiği tecrübeyi uzman ekibi ile bir araya getiren Can Kargo, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı vadeder. Bu doğrultuda da Türkiye’nin tüm şehirlerine tam zamanında ve hasarsız teslimatı garanti altına alır. E-ticaretin hızla gelişmesi ile taşıma alanında yaşanan yoğunluğu yenilikçi ve çözüm odaklı bakış açısıyla yöneten Can Kargo ile siz de güvenli ve memnuniyet verici bir hizmet alabilirsiniz.


Şehirler Arası Yük Taşımacılığı
Nasıl Gerçekleştirilir

Şehirler arası yük taşımacılığı taşınmak istenen paketlere uygun araçlar ile gerçekleştirilir. Taşıma görevlisi farklı adreslere teslim edilmesi gereken dağıtım sürecini rotaya göre planlar ve böylelikle paketlerin zamanında teslim edilmesini sağlar. Teslimat aracına yüklenen paketler, içeriklerine göre sınıflandırılır ve yüklemede bu detaya dikkat edilir. Böylelikle paketler hiçbir hasara uğramadan teslimat adresine güvenli bir şekilde ulaşmış olur. Taşımacılıktaki tüm süreçleri doğru bir şekilde koordine eden Can Kargo, özel dağıtım sistemleri sunar. Bu dağıtım sistemleri müşteri ve sektör özelinde farklılık gösterir. Şehirler arası taşımacılık sektöründe sıklıkla yaşanan hasarlı teslimat ve kayıp ürün sorunlarını ortadan kaldırmayı amaç edinerek, doğru adrese doğru zamanda ve hasarsız teslimat gerçekleştirir.

Her büyüklükteki paket müşteriden teslim alınır, paket ağırlığı belirlenir ve paketler bu doğrultuda ücretlendirilir. Kargo takip sistemi hizmeti ile kargolama süreci başladığı andan itibaren müşterilere özel bir takip numarası iletilir. Bu numara ile kargo durumunu anlık bilgilerle takip etmek mümkündür. Paketleri teslim etmeden önce adres özelinde bir planlama yapan Can Kargo, paketinizi bu plan dahilinde bir sıraya alır ve paket teslimatının en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Her paket teslimatı özelinde rota planlaması yapılarak, teslimat noktasına varıldığında paketin doğru kişiye teslim edilmesinde de özenli bir hizmet sunulur.

Böylelikle sektörde sıklıkla yaşanan yanlış teslimat ve kayıp gibi sorunlardan uzak bir hizmet almanız garanti altına alınır.

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Bütçe dostu
taşımacılık hizmeti!

Gelişen teknolojiyi en doğru şekilde kullanmayı amaç edinen Can Kargo ile hem hafta içi hem de hafta sonu yararlanabileceğiniz bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye’nin her şehri için teslimat gerçekleştiren Can Kargo, ülkenin her şehir ve ilçesinden gelen paketleri adrese teslim eder.

Her büyüklükteki paketin taşınmasını sağlayarak, ücretlendirmede ağırlık ve desiye göre bir politika uygular. Şehirler arası taşımacılık fiyatları gidilecek mesafeye, taşınan paketin ağırlığına ve adetine göre farklılık gösterebilir. Müşterinin her talebine göre şekillendirilebilen bu taşıma süreci, her bütçe özelinde bir aralığa sahiptir. Şehirler arası taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmetin sunduğu aşamaları ve taşınmasını istediğiniz yükü detaylı olarak gözden geçirmeli ve bu doğrultuda işlem yapmalısınız.


Can Kargo, pakete uygun taşınma sürecinin en uygun kanal ve maliyet ile gerçekleşmesini amaçlar ve tüm süreçleri bu doğrultuda planlar. Bu plandan hareketle etkin güzergâh yönetimini ve bilgilendirmeyi doğru bir şekilde yönetir. Can Kargo’nun müşteri odaklı yaklaşımı, hizmet talep eden her müşterinin ihtiyaç ve taleplerini analiz etmesini ve bu analiz doğrultusunda müşteriye özel hizmet sunmasını gerekli kılar. Aynı zamanda düşük operasyon maliyeti ile uygun fiyatlı hizmet prensibine de sahip olan Can Kargo, müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm taşımacılık hizmetini almasını sağlar.


Bütçe dostu taşımacılık hizmeti için dilediğiniz büyüklükteki paketin teslimatını Can Kargo’ya güvenle emanet edebilirsiniz.


Ücretı Hesaplama

CAN Kargo
Şehirler Arası Dağıtım Hizmeti

Şehirler arası dağıtım hizmetinde Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet sunan Can kargo, gelişmiş bir hizmet ağına ve yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Taşıdığı her gönderinin bir emanet olduğunu bilen Can Kargo, özenli bir taşıma süreci gerçekleştirir. Bu süreci güçlü araç filosu ile bir araya getirerek taşımacılığın gerektirdiği tüm hizmetleri almanızı sağlar. Bu hizmetleri entegre bir şekilde sunan Can Kargo, müşteri talep ve ihtiyaçları üzerine kurulan dağıtım sistemi ile tüm sektörler için hizmet verir.

Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde varış noktasına göre değişen sürede teslimat sunan Can Kargo, paketlerin zamanında adrese ulaşmasını sağlar. Taşımacılık hizmetini müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak geliştirme özelliği ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Taşıdığı yüke ve rotaya göre alternatif çözümler yaratarak pratik ve profesyonel bir ekip ile hizmetini sorunsuz bir süreçte tamamlar. Kullandığı teknolojik alt yapıyı sürekli yeniler, bu sistem sayesinde teslimat süreci ile ilgili tüm aşamaları detaylı olarak takip eder ve sizi bu konuda bilgilendirir. Bu özelliği ile her aşamada şeffaf bir hizmet almanızı garanti altına alır. Müşteri hizmetlerini profesyonel bir tutumda sunarak operasyon sorunları karşısında da sonuç odaklı bir tutum sergiler. Sorunu kısa sürede çözmek adına süreç hakkında şeffaf bilgi sunar ve uzman ekibi ile yaşanan sorunun pratik bir çözümle giderilmesini sağlar. Müşterilerine kaliteli ve kurallara uygun bir hizmet sunmayı amaçlayan Can Kargo bunu gerçekleştirirken çevreye ve insana saygılı, çözüm odaklı hareket eder. Bu özelliği ile sunduğu hizmetin kalitesini üst seviyeye taşır. Siz de şehirler arası dağıtım ve farklı şehir içi taşımacılık ihtiyaçlarınız için Can Kargo uzmanlığını tercih ederek her aşamasından memnun kalacağınız bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.